O eshopu

Vítejte v mém e-shopu, kde najdete škálu výrobků s extraktem rostliny Pueraria Mirifica.

Prodejem se zabývám již od roku 2012 a pro spokojeného zákazníka se vždy snažím udělat maximum. :)

Neváhejte se na mne obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně přípravků, jejich dostupnosti apod.

 

Nejste spokojená s velikostí vašeho poprsí? Toužíte po větších a pevnějších ňadrech nebo chcete ulevit od potíží spojených s menopauzou? Trpíte hormonální nerovnováhou? Trápí Vás špatná kvalita pleti nebo lámavé nehty a vlasy?

Pak jste zde správně, vydejte se přírodní cestou k obnovení hormonální rovnováhy nebo k většímu poprsí bezbolestně a jednoduše.

Pueraria Mirifica je multifunkční rostlina, která při správném užívání dokáže přinést mnoho kladných účinků. Její účinky jsou založeny na vysokém obsahu přírodních fytoestrogenů. Jeden z přínosů této rostliny je obnovení přirozené hladiny hormonů, ale i pozitivní vliv na kůži, u které je zvýšena elasticita, hladkost a vyživenost. 

Používána je především s cílem zvětšení a zpevnění prsou nebo řešení problémů spojených s menopauzou.

Fytoestrogeny jsou látky obsažené v rostlinách, svým chemickým složením se blíží molekule estrogenu, což jim umožňuje vazbu na estrogenové receptory obsažené v různých tkáních organizmu. Fytoestrogenové preparáty se používají zejména při zmírňování potíží žen v perimenopauze a v menopauze. Dále je můžeme využít jako možnou terapeutickou volbu u dívek s nutností úpravy menstruačního cyklu nebo na zmírnění projevů premenstruačního syndromu. Fytoestrogenové preparáty se nyní stále více uplatňují v kosmetickém průmyslu, kde se využívá jejich příznivých účinků na kůži, růst prsů, dále na zlepšení kvality vlasů a nehtů.

Estrogeny zlepšují přísun tuků do kůže, zabraňují jejímu vysychání, zvyšují tvorbu kolagenních a elastických vláken. S jejich poklesem dochází v klimakteriu k vysychání a zblednutí kůže, ztenčuje se kožní vrstva, a tím dochází k vyššímu dráždění nervových zakončení v kůži a její větší citlivosti. Mohou se objevovat pigmentové skvrny, rozšiřují se cévy a vznikají křečové žíly. Izoflavony zlepšují prokrvení a nárůst tloušťky kůže, dále pozitivně ovlivňují hydrataci pokožky tvorbou hyaluronové kyseliny a zvyšují tvorbu elastických a kolagenních vláken. V důsledku toho zlepšují tonus pleti, zlepšují pevnost nehtů a vlasů. Užívání fytoestrogenů pomáhá při snížení přirozené tvorby estrogenu spojeném s menopauzou.

 

Účinky přípravků:

  • zvětšení a zpevnění prsou
  • pomoc při potížích s menopauzou (návaly, noční pocení,...)
  • pomáhá při potížích s pletí, kůží (např. mastná pleť, akné,...)
  • proti vráskám a stárnutí
  • silnější nehty
  • pozitivní vliv na vlasy a jejich růst
  • působí jako tonikum

 

Přípravky jsou 100 % přírodní, vyrobeny bez umělých barviv a konzervantů, nebyly testovány na zvířatech.

Pokud je Vaším primárním cílem především zvětšení a zpevnění prsou, je vhodné kombinovat např. kapsle nebo prášek s krémem, či sprejem, které působí přímo na místě, kde je účinek žádoucí.

ZDJiNzhk