O eshopu

 

Vítejte v mém e-shopu,

kde najdete škálu výrobků s extraktem rostliny Pueraria Mirifica.

Prodejem se zabývám již od roku 2012 a pro spokojeného zákazníka se vždy snažím udělat maximum. :)

Neváhejte se na mne obrátit s jakýmkoli dotazem ohledně přípravků, jejich dostupnosti apod.

 

Nejste spokojená s velikostí vašeho poprsí? Toužíte po větších a pevnějších ňadrech nebo chcete ulevit od potíží spojených s menopauzou? Trpíte hormonální nerovnováhou? Trápí Vás špatná kvalita pleti nebo lámavé nehty a vlasy?

Pak jste zde správně, vydejte se přírodní cestou k obnovení hormonální rovnováhy nebo k většímu poprsí bezbolestně a jednoduše.

Přípravky z rostliny Pueraria Mirifica obsahují blahodárné fytoestrogeny, které se postarají zejména o tolik požadované zvětšení a zpevnění poprsí.

Společnost Ainterol vyrábějící tyto výrobky se na trhu pohybuje již 20 let.

 

O kvalitě výrobků této společnosti svědčí mimo jiné i skutečnost, že produkty jsou čistě přírodní (bez umělých barviv, konzervantů apod.), netestovány na zvířatech, tato společnost splňuje požadavky PETA -  společnosti na ochranu zvířat.

Výrobky (zejména potravinové doplňky) splňují přísná pravidla EU Food Safety Agency (úřad pro bezpečnost potravin).

 

Nově od roku 2017 nabízím také kapsle s Puerarií od thajské společnosti Herbals. Tyto přípravky měly sloužit k překlenutí období, kdy společnost Ainterol výrobky dočasně neprodávala. Na základě kladných recenzí od klientek jsem se rozhodla kapsle zařadit do stálé nabídky.

Tyto kapsle (stejně jako od Ainterolu) jsou přírodní a v gelových kapslích je obsažen pouze prášek z kořene Pueraria Mirifica bez jiných přísad, barviv apod.


MWJiZTg4Nj