Kontakty a časté dotazy

 

Pokud máte zájem o bližší informace k přípravkům nebo objednávce některého přípravku, pište na e-mail pueraria-mirifica@email.cz

 

PROVOZOVATEL:

Herbs and Beauty s.r.o.

IČ: 099 48 759 

sídlo: Svat. Čecha 980, 688 01 Uherský Brod

email: pueraria-mirifica@email.cz

tel.: +420739437896

 

V ceně přípravků jsou zahrnuty i náklady poštovného z ciziny a dalších poplatků spojených s dopravou (clo, daň,...). V případě, že byste měli zájem o více přípravků, může být cena nižší (viz např. akční balíčky nebo množstevní sleva).

Aktuálně si můžete nechat balíček zaslat prostřednictvím České pošty, Zásilkovny nebo DPD.

 

Časté dotazy

 

Můžu si nechat poslat balíček i na Slovensko?

Ano, balíčky jsou běžně posílány i na Slovensko, můžete využít služeb kurýra (GLS) nebo České pošty.

Většinou jsou balíčky doručovány cca za 3 dny-

 

Má Pueraria Mirifica nějaké negativní nebo vedlejší účinky?

Ne. Dlouholeté výzkumy prokázaly, že účinky této rostliny jsou pouze kladné. Pozor však na pochybné prodejce nebo neosvědčené firmy. Produkty, které nejsou vyráběny se zárukou 100% kvality, můžou mít vedlejší účinky jako alergické reakce, pocity malátnosti, zvracení, průjmy... Někteří výrobci se snaží na výrobní ceně produktů co nejvíce ušetřit, a proto přidávají k PM levné příměsy, jiné bylinky apod., jejichž kombinace může vést k nežádoucím účinkům, které jsou zmíněny výše. Na mých stránkách naleznete pouze výrobky od osvědčených výrobců, od kterých můžete očekávat 100% kvalitu.

Pokud ovšem trpíte nějakou závažnější chorobou, např. poruchou srážlivosti krve, je vždy vhodné užívání jakýchkoli preparátů (i když přírodních) nejdříve konzultovat s Vaším lékařem.

Samozřejmě, jelikož se stále jedná o estrogeny, i když přírodní, může se stát, že dojde první měsíc až dva k vynechání menses. Tělo si však zvykne a vše se vrátí do normálu.

 

Je Pueraria Mirifica schválena i u nás?

Ano. Přikládám seznam z knihy, která jmenovitě odkazuje na povolené potravinové doplňky, Puerarii najdete na straně 29.

http://www.konzument.cz/publikace/soubory/pruvodce_spotrebitele/Doplnky%20stravy.pdf

Také je schválena EU Food Safety Agency (úřad pro bezpečnost potravin) v rámci celé Evropské unie.

 

 

Má Pueraria Mirifica nějaký vliv na menstruaci nebo hormonální antikoncepci?

Pueraria sice obsahuje fytoestrogeny, ale ty mají účinky jiné než umělé hormony, které brání v početí. Pueraria tedy nemá žádný vliv na početí (je tedy nutné se dále chránit). Vzájemné účinky s hormonální antikoncepcí se však nevzájem nijak neovlivňují ani neomezují.

Přece jen se však jedná o estrogeny, i když v přírodní podobě. Je tedy možné se setkat s vynecháním menstruace první 1 - 2 měsíce. Poté si tělo zvykne a vše se vrátí do normálu. Případně lze udělat v užívání přípravků pauzu v průběhu cyklu.

 

 

NTU2NmNi