Rostlina Pueraria Mirifica

Pueraria Mirifica je multifunkční rostlina, která při správném užívání dokáže přinést mnoho kladných účinků. Její účinky jsou založeny na vysokém obsahu přírodních fytoestrogenů. Jeden z přínosů této rostliny je obnovení přirozené hladiny hormonů, ale i pozitivní vliv na kůži, u které je zvýšena elasticita, hladkost a vyživenost. 

 

Nejznámějším přínosem této rostliny je zřejmý vliv na prsa. Je používána jako alternativní léčba, kdy je cílem především zvětšení prsou, zpevnění a celkově lepší vzhled nebo řešení problémů spojených s menopauzou.

 

Účinky přípravků:

  • zvětšení a zpevnění prsou
  • pomoc při potížích s menopauzou (návaly, noční pocení,...)
  • pomáhá při potížích s pletí, kůží (např. mastná pleť, akné,...)
  • proti vráskám a stárnutí
  • silnější nehty
  • pozitivní vliv na vlasy a jejich růst
  • působí jako tonikum

 

Přípravky jsou 100 % přírodní, vyrobeny bez umělých barviv a konzervantů, nebyly testovány na zvířatech.

Pokud je Vaším primárním cílem především zvětšení a zpevnění prsou, je vhodné kombinovat např. kapsle nebo prášek s krémem, či sprejem, které působí přímo na místě, kde je účinek žádoucí.

Každý přípravek má své výhody - kapsle jsou pohodlnější na užívání, prášek je ekonomičtější varianta kapslí, kapky se nejlépe vstřebávají a mají účinky pak mají rychlejší nástup.

Sprej je určen výhradně na zvětšení a zpevnění prsou, krém je vhodný také na péči o prsa a pokožku, zlepšuje je její vzhled, ošetřuje stire a další vady. Můžete také použít oba produkty zároveň. Doporučuje se natírat 2x denně, pokud se rozhodnete pro oba výrobky, pak používejte pro optimlní výsledky sprej ráno a krém večer. Pro ženy, které mají spíše plochý hrudník je doporučeno používat především sprej.

 

Pro info o účincích můžete navštívit také americké fórum uživatelek (ale i uživatelů - transsexuálů) Puerarie včetně fotografií "před a po kůře".


YjJkZTZ